Fibrocell Kök Hücre Uygulaması

Size yepyeni ve çok genç bir haberimiz var! :)

Fibroblast (Fibrocell-Kök Hücre Tedavisi) ile artık yaşınız çok daha genç!

 

 


 

Gençlik yıllarını özleyenler için son derece başarılı bu yöntem bakalım nasıl işliyor?

Fibroblast, kök hücre ile cilt gençleştirme yöntemi, kaybettiğiniz yılları size geri veren bir hücresel tedavi yöntemidir. Fibroblast yöntemi ile kendi hücreniz çoğaltılarak kişiye özel enjeksiyon teknikleri ile cildinize enjekte edilirek, yıpranan dokuların eski canlılığını, parlaklığını ve sıkılığını geri kazanması sağlanır.


 

Fibroblast hücre gençleştirme yönteminde kulak arkasından doku örneği alınır ve alınan doku, gelişmiş ileri teknoloji laboratuar şartlarında özel bir işleme tabi tutulur ve fibroblast (fibrocell) hücreleri üretilir. 4 hafta sonunda, fibroblast hücreleri uygulanması için hazır hale getirilmiş olur.


 

Fibroblast (Fibrocell), FDA tarafından onaylanmış bir tedavi yöntemi olup diğer anti-aging uygulamalarına göre etkisi çok daha uzun sürmektedir. Ayrıca kişinin kendi hücresi kullanıldığı için sağlıklı ve doğaldır. Herhangi bir yan etkisi gözlemlenmemiştir. Bu yöntem Avrupa ve Amerika’da yaygın olarak kullanılmaktadır.


 

 Ve mucize şu şekilde doğmaya başlar…


 

Uygulama genelde 3 seansta tamamlanmaktadır ve her seansta cildinize 20 – 40 milyon arası fibroblast hücresi enjekte edilmektedir. Toplamda cildinize ortalama 100 milyon fibroblast hücresi verilmiş olur.


 

Cilde enjekte edilen genç ve yeni doğmuş fibroblast hücreleri, bırakıldıkları bölgede etkinleşerek kollajen ve elastin üretimi yaparlar; yani ciltte kuvvetli bir anti-aging etkisi yaratarak cildi sıkılaştırır ve gençleştirir. Böylece doğal ve sağlıklı bir şekilde cilt gençleştirme ve canlandırma etkisi meydana gelmiş olur.


 

 Uygulanabildiği alanlar ise;


 

Yüz, boyun, dekolte, el gibi yaşınızı belli etmede baş rol oynayan bütün bölgelere rahatlıkla uygulanabilir.