Mezolift Nedir?

 

Mezolift uygulaması sayesinde rahatsız olduğunuz yüz kırışıkları, sarkmaları, deformasyonları en etkili şekilde dolgu maddesi kullanarak cildinizin genç görünmesi sağlayan bir uygulamadır. Mezolift uygulamaları yüz hatları, dekolte ve boyun çevresi içinde uygulanabilir. Mezolift uygulaması ile birlikte yüzünüzü gerdirmek ve daha genç bir hale getirmek için büyük operasyonlar geçirmenize gerek kalmamaktadır. Kanamasız ve ağrısız olarak yapılan bu uygulama ile istediğiniz görüntüye daha kolay sahip olabilirsiniz.


 

Mezolift Nasıl Yapılır?

Mezolift uygulaması için öncelikle uzman bir hekime danışmanız şarttır. İlk olarak tam anlamı ile bir cilt temizliği yapılır, sonrasında ağrı eşiğiniz düşük ise kremler ile lokal anestezi yapılarak uygulamaya başlanır. Cildinizde iyileştirme yapılacak bölgeye bir kokteyl dolgu enjekte edilir ve sonuçları beklemek üzere doktor kontrolü altında evinizde de tedavi sonrası kremlerinizi kullanmanız gerekmektedir.


 

Mezolift Süreçleri Nelerdir?

Mezolift süreçleri aslında kişiye bağlı bir durumdur. Kişinin hangi aşamada olduğu ve ne kadar seanslık bir operasyona ihtiyaç duyduğunu doktorlarımız tespit edecektir ve daha sonra yılda 4 ya da 6 seans yaptırarak başarılı sonuçlar elde edeceksiniz. Her seans ortalama 10-15 gün aralıklarla uygulanmalıdır. Her seans sonrasında gözle görülür bir şekilde iyileşme olacaktır.


 

Mezolift Yan Etkilileri Nelerdir?

Mezolift doğru adreslerde ve uzman doktorlar tarafından yapıldığında yan etkisi görülmeyen bir işlemdir. Fakat her uygulamada olduğu gibi, uygulanan tedavi yöntemlerinin etkilerinin kişiden kişiye farklılık gösterebileceğini de unutmamak gerekir. Beklenmeyen bir durum ile karşı karşıya kalındığı taktirde mutlaka doktorunuza başvurmanız gerekmektedir.