Cilt Gençleştirme

Cilt Gençleştirme?

 

Hangimiz gençleşmek istemeyiz öyle değil mi? Akıp giden zamana elbette dur diyemeyiz ama onların bize vermiş olduğu kırışıklık, sarkma ve çökme gidi durumlarına dur diyebiliriz. Cilt gençleştirme işlemi gerek lazer ile yapılan uygulamalar, gerek ise peeling yöntemleri ile daha diri kalmasını sağladığımız ciltlere ulaşmamıza imkân kılıyor. Artık yaşlarınızı göstermek zorunda değilsiniz. Size en uygun olan uygulama yapılır ve her zaman aynı kalması için bazı aralıklarda işlemler yenilenir.


 

Cilt Gençleştirme Nasıl Yapılır?

Her cildin ihtiyacı ve durumları farklıdır. Bu sebeple öncelikle kişinin neresinden daha çok rahatsızlık duyulduğuna bakılır ve o kısma en doğru müdahaleler yapılır. Sonuç olarak istendiğinde ve uygun görüldüğünde lazer teknolojileri, gerek görüldüğünde botoks ve dolgu uygulamaları, gerek görüldüğünde ise cilt bakımları yapılabilmektedir. Amacımız siz sevgili hastalarımıza en doğru hizmeti sunabilmek ve memnuniyetinizi sağlamaktır.


 

Cilt Gençleştirme Süreçleri Nelerdir?

Kişiye özel cilt analizi yapıldıktan sonra uygulamaya alınıyorsunuz. Cildiniz için en uygun tedavi yöntemi belirlenerek, ne kadar sıklıkla ve kaç seans gelmeniz gerektiği doktorlarımız tarafından belirlenmektedir. Detaylı bilgi ve randevu için 0 505 334 41 57 arayabilirsiniz.


 

Cilt Gençleştirme Yan Etkileri?

Cilt gençleştirme uygulamalarının herhangi bir yan etkisi yoktur. Uygulama yapılan bölgede hafif kızarıklar olabilir. Doktorumuzun size vermiş olduğu tedavi kremlerini ve ya ilaçlarını düzenli olarak kullandığınız taktirde herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmazsınız.