Roller Uygulaması Nedir?

 

Cilt sağlığı ve gençleştirmesinde en etkili cevaplardan birini artık adını aldığı roller uygulamasında bulabilirsiniz. Son teknoloji ile yapılan bu cihaz sayesinde acısız ve ağrısız şekilde gençleşmenize olanak tanınır ve aynı zamanda sadece gençleşme değil, bunların yanı sıra cilt çatlakları sorunlarında ve akne izlerinin giderilmesinde de etkin rol oynamaktadır. Yine yapılan uygulamalar kan dolaşımını arttırmakta ve cildin daha çabuk yenilenmesini sağlamaktadır. Özellikle bu uygulama ile ölü olan derileriniz dökülmeye başlayacak ve deriniz bu süreçte yenilenecektir.


 

Roller Uygulaması Nasıl Yapılır?

Roller Uygulaması genel olarak küçük bir silindir üzerine dizilen ince uçları ile sizlere veren bir cihazdır. Bu iğneli cihazı hangi bölgede sorun varsa o kısma uygulayarak tedavi edilmeye başlanıyor ve böylelikle cildin kendini yenilemesi sağlanıyor. Bu aşamada daha iyi bir sonuç alınması için özel bir krem uygulaması yapılır.


 

Roller Uygulaması Süreçleri Nelerdir?

 

Roller Uygulaması süreçleri için öncelikle cildiniz analiz edilir ve eğer uygunsanız uygulamaya başlanır. Yaklaşık bir saat süren bu uygulamada herhangi bir ağrı duymazsınız. Seanslar kişiye özeldir ve cildindeki sonuçlara göre seans aralıkları ve sayıları artabilir. Birçok kadının yaptırdığı Roller Uygulaması Ümraniye kliniklerimizde sizlere hizmet verecek ve başarılı sonuçlar ile ağrısız hizmet almanız sağlanacaktır. Roller Uygulaması ücreti de yaptıracağınız seanslara göre değişiklik gösterecek ve uygun fiyatlara cildinizin yenilenme aşamaları tamamlanmış olacaksınız. Sizlerde hem bakımlı hem de daha genç olmak istiyorsanız bu zahmetsiz ve kolayca uygulanan yöntemi tercih etmelisiniz.


 

Roller Uygulaması Yan Etkileri?

Her uygulama kişiden kişiye farklılık gösterdiği ve her ciltte farklı tepkimelere yol açtığı için kesin bir yan etkiden söz edilemez. DOKTORunuzun kontrolü altında tedaviye devam ettiğiniz sürece herhangi bir yan etki gözetilmemektedir. Bu yüzden mutlaka DOKTOR  kontrolü altında tedaviye devam etmenizi öneririz.