Sadece 1 saatte yıllarca geriye gidiyoruz, ThermiLift ile ameliyatsız vücut estetiği Amerika’dan sonra Türkiye’de!!!

Bir saatten daha kısa zamanda tamamlanan Thermilift uygulaması, ciltteki kolajen üretimini desteklemektedir. Sadece tek seansta ciltteki sarkmaları toparlayan ThermiLift’in kalıcılığı birkaç yıl sürüyor.

Uygulama alanları;

  • Yüz, gıdı, boyun, göz çevresi, kol sarkması, karın bölgesinde yağlanma, sırt, basen, popo kaldırma, vajina sıkılaşması, meme dikleştirme ve koltuk altı terlemesine karşı oldukça etkilidir.
  • Yaş ilerledikçe, özellikle de 30 yaşından sonra fizyolojik ve çevresel faktörlerin de etkisiyle cilt elastikiyetini kaybetmeye ve sarkmaya başlar. ThermiLift, lipoliz etkisi yaratan özelliği ile hastaların yağ sorununu çözerken, aynı zamanda lifting etkisiyle de germe ve sıkılaştırma ihtiyacını da karşılamaktadır.
  • ThermiLift’in deri yüzeyinden uygulanan diğer yöntemlerden en büyük farkı ise cilt yüzeyini etkilemeden, deri altına odaklanarak gerçekleştiriliyor olmasıdır.

ThermiLift cilt dokusunu nasıl tazeliyor?

30 yaşından sonra ciltteki kolajen üretiminin azalması sonucu, ciltte mimik kırışıklıkları görünür hale gelmektedir. Erken yaşlarda gıdının belirmesinin en sık rastlanan nedenlerinden biri de kiloya bağlı yağ birikimidir. Kontrollü termal enerjiyi cilt altına göndererek yaşlanmanın olumsuz etkilerini gidermeye yardımcı olan dünyadaki ilk estetik uygulama yöntemi ThermiLift’te küçük bir kanülle minik bir delikten hedef bölgeye ulaşılıp; istenilen derinlikte yağın içine giriliyor. Yağları erittikten sonra kolajen üretiminden sorumlu cildin alt tabakası ısıyla uyarılıyor. Böylece gençleşme yani sıkılaşma ve gerilme gerçekleşmiş oluyor.

Aynı zaman da güvenle yaptırabileceğiniz bir uygulamadır, FDA onaylı olmakla birlikte herhangi bir yan etkisi yoktur. Sadece uygulama yapılan bölgede hafif bir ödem görülebilmektedir, bu etki ise kişilerin cilt hassasiyeti birbirinden farklı olduğu için herkeste görülmemektedir. ThermiRF cihazı kullanılmakta olup uygulama için tek seans yeterlidir. 3 yıl kadar kalıcılığı olan bir tedavi yöntemidir.

Uygulamanın sonuçları ne kadar zaman içerisinde belli olmaktadır?

Bir saatten az süren uygulamanın etkileri iki ay içerisinde gözle görülür hale gelmektedir. Ancak uygulama yapıldıktan bir hafta sonra da kolaylıkla fark edilebilecek etkileri görülmektedir.

Uygulama bittiğinde ne gibi sonuçlar beklemeliyiz?

Uygulama sonrası cildin kolajen üretimi artmaya başladığı için ciltteki sıkılaşmayı, toparlanmayı, hemen hissedebilirsiniz. Uygulama yaz kış fark etmeden her mevsimde yapılabilir. Uygulama kışın da yapılsa, yazın da yapılsa; hastalarımız 24ile 48 saat içinde günlük hayatına dönebilmektedirler.